Kultura

Muzyka tygodnia – Queen

Od dzisiaj planuje w miarę możliwości publikować muzykę na bieżący tydzień. Będzie to najczęściej zespół/wokalista/kompozytor który mi się podoba i którego uważam za wzór w swojej klasie lub przynajmniej za jednostkę wybitną, wartą wspomnienia. Nie będę natomiast specjalnie rozpisywał się na ich temat gdyż każdy zainteresowany może znaleźć poszukiwane informacje w Internecie bez większego problemu.

Tak więc zaczynamy, na bieżący tydzień proponuje …. Queen – klasyka rocka.

Na poniedziałek ( w tym tygodniu już minął ale to nie przeszkadza posłuchać)

Na wtorek

Na środę dla odmiany coś z koncertu

Na czwartek dalej w klimatach koncertowych

Na piątek na dobry początek weekendu

Na sobotę wspaniały utwór wykorzystany w Nieśmiertelnym

I na niedzielę coś dodającego energii na cały przyszły tydzień

Dopiero się rozkręcałem a tu skończył się tydzień. Jeśli ktoś czuje niedosyt to polecam najbliższy sklep z płytami. Ja jeszcze jestem w posiadaniu kaset (a jakże) tego zespołu więc mogę zanurzyć się w dalszym słuchaniu … 🙂

3 komentarze

  • Jakub Milczarek

    Bardzo dobry wybór! To muzyka mojego dzieciństwa i jeden z najlepszych w mojej opinii zespołów w historii muzyki rozrywkowej.
    Kasety, potem płyty, nagrywanie koncertów na wideło :), ale niestety nigdy nie przyjechali do Polski 🙁 a najbliżej byli w Budapeszcie 🙂 – tylko ja byłem raczej wtedy za mały…

  • Kasia

    Ach, ach, to ja nie wiedziałam, że i w tym zakresie nasze gusta muzyczne są zbliżone 🙂
    Uważam FM za wokalistę wszech czasów. Ech, pamiętam moje rozczarowanie (w zapadłej podstawówce to było), kiedy dowiedziałam się, że woli chłopców..

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *