O MNIE

jaWitam na mojej stronie!

Nazywam się Radosław Grzegorski i jak przystało na włóczykija wędruje po świecie zbierając nowe doświadczenia, ucząc się nowych rzeczy i obserwując otaczającą nas rzeczywistość. Można mnie spotkać zarówno na najwyższym szczycie jakiegoś kraju jak i w zapomnianej księgarni wertującego stare książki w poszukiwaniu czegoś ciekawego, a także przedzierającego się przez gąszcz i błoto na ektremalnym rajdzie lub też metodycznie przeszukującego jakąś sterte kamieni w poszukiwaniu skamieniałości lub po prostu ciekawych okazów.

Z wykształcenia jestem przede wszystkim informatykiem. Po za tym podczas mojej wędrówki przez życie przeszedłem wiele licznych kursów, szkoleń itp (o części można więcej dowiedzieć się poniżej) co też  wpłynęło na spory bagaż zebranych doświadczeń i umiejętności.

Ponieważ moje zainteresowania są bardzo szerokie toteż na mojej stronie znajdziecie oprócz własnych  przemyśleń trochę informacji o moich podróżach, zainteresowaniach i wielu innych rzeczach, które akurat wydadzą mi się ciekawe lub godne wspomnienia.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury!

swim kajaksailmotorowkadivewedkarstwobungeeparasamolotyrunkonierowermotorgokart4x4ufosilvatheta shamanmagemedytacjamiesniepilatesijoga kickbtaichimieczsurvivalgrzybyziola orientacjaopencachingsportszachyrubikzonglowanieiluzja  bookwaitrescuekrewdkms  teacherprzewodnikitpaleoastroshootsnipertraveljezykiharmonicagrygotowanie bonsaiart  repairclimbtopwykrywacz