Wydarzenia

Kabareton „Koniec Świata 2012”

Swojego czasu bardzo lubiłem oglądać kabarety. Miałem nawet swoje ulubione grupy dla których wieczorem siadałem przed telewizorem z nadzieją na nowe i zaskakujące skecze. Z czasem jednak brak czasu spowodował iż co raz rzadziej mogłem „nadrobić” zaległości w najlepszych tekstach czy dowcipach sytuacyjnych. Z zainteresowaniem więc odniosłem się do informacji iż w dniu 8 marca w Krakowie ma odbyć się Kabareton.

Jak się okazało tematem przewodnim imprezy miał być Koniec Świata zapowiadany przez niektórych na rok bieżący to jest 2012. Ponieważ nigdy wcześniej nie byłem na kabarecie na żywo, a występujące grupy zapowiadały się bardzo optymistycznie postanowiłem się wybrać. Swoją obecnością zaszczyciły Kraków: Paranienormalni, Łowcy.B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Słoiczek po Cukrze.

Ponad 3 godziny minęły błyskawicznie przy raz po raz wybuchających z sali salwach śmiechu. Biorąc pod uwagę, że większości skeczów nie znałem, a cała impreza przygotowana była na naprawdę wysokim poziomie muszę przyznać iż bawiłem się wyśmienicie. Teraz jestem w stanie zrozumieć skąd tyle publiczności pojawia się na transmitowanych w telewizji tego typu imprezach. Po prostu prawdziwi profesjonaliści przyciągają takie tłumy. Jeśli ktoś nigdy nie był na kabarecie na żywo to szczerze polecam.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *