Wydarzenia

Commando Race

W ostatni weekend na poligonie Pasternik w Krakowie odbyła się szósta edycja biegu z przeszkodami Commando Race.

Na śmiałków czekały trzy trasy – 4, 7 i 11 km. Osobiście postanowiłem wystartować w 7 kilometrowej. Wojskowy poligon zapewniał mnóstwo naturalnych przeszkód w postaci błotnych szlaków, przepraw przez rzeki czy niewielkie jeziorka. Dodatkowa organizatorzy postanowili uprzykrzyć życie zawodnikom ustawiając dodatkowe przeszkody w postaci ścianek o różnym nachyleniu i wysokości czy też przeszkód, które można było pokonać jedynie za pomocą silnych rąk.

Commando Race
Commando Race

Muszę przyznać, że była to niesamowita zabawa ale i walka w upale ze swoimi słabościami. Atmosfera była rewelacyjna, a dzięki urozmaiconym przeszkodom każdy mógł znaleźć swój słaby punkt. Na szczęście często można było liczyć na pomoc innych uczestników więc jak już naprawdę nie mogliśmy sobie z czymś poradzić, a nie chcieliśmy robić karnych ćwiczeń i omijać zupełnie przeszkody można było pokonać ją zespołowo.

Commando Race
Commando Race

Samo wydarzenie zorganizowane bardzo fajnie – w końcu nikt nie przychodzi tutaj odpoczywać. Polecam każdemu nie tylko jako formę aktywnie spędzonego weekendu ale też jako sposób na sprawdzenie swoich umiejętności i zmotywowanie się do ćwiczeń.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *