Varia

Małe porządki na stronie

Postanowiłem trochę posprzątać na stronie z myślą o częstszym pisaniu.

Przyznam, że ostatnio mam tyle pracy ale też tyle nowych, ciekawych zajęć, że strona poszła w odstawkę. Jak spojrzę na listę zaległych wpisów choćby z samej kategorii podróży to wychodzi mi parę dobrych lat. To jest chyba tak, że jak już człowiek dojdzie do pewnego etapu w swoim życiu to właśnie czas staje się najbardziej pożądanym zasobem.

Usunąłem trochę działów w których były pojedyncze wpisy, a nie planowałem ich rozwoju. I tak humor, zagadki i ciekawostki zupełnie wyleciały, a ich zawartość poszła do kategorii varia. Kuchnia też wyleciała. Stwierdziłem, że w internecie jest naprawdę tyle stron o gotowaniu, że nie ma sensu żebym mnożył przepisy. Jedyny wpis tam obecny i tak był związany z zielarstwem więc tam powędrował.

Osobna kategoria stacji astronomicznej kudłacze przeszła po prostu pod astronomię choćby z tego powodu, że ostatnio zupełnie nie mam czasu tam jeździć.

Stworzyłem za to parę nowych kategorii, które pojawią się jak tylko napisze pierwsze wpisy o danej tematyce. Strzelectwo, które uprawiam już koło 20 lat doczeka się w końcu mam nadzieje wpisów i to nie tylko tych oczywistych ale komentarzy do co ciekawszych medialnych spraw. Od jakiegoś czasu ćwiczę również szermierkę japońską więc myślę, że tutaj trochę też podzielę się spostrzeżeniami. Zacząłem niedawno przygotowania do licencji pilota więc trochę lotniczych wpisów też planuje zamieścić. Może coś w stylu mojej drogi do zostania pilotem. Również chciałbym poruszyć trochę tematów z dziedziny tai chi, medytacji i yogi jako drogi rozwoju duchowego. W końcu chciałby zacząć pisać o jednym z moich największych zainteresowań czyli poznawania nieznanego, a więc zjawisk paranormalnych i ich odbioru przez większość ludzi, a także podejścia naukowego.

Trzymajcie kciuki bo jak widzicie nowych (i starych) tematów mam mnóstwo. Teraz tylko więcej czasu potrzeba.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *