Kultura

Bridge Building Game

Bridge building game to gra w której budujesz mosty. Taką informacje możemy znaleźć na stronie autorów tej małej ale jakże rozwijającej gierki. W czasie kiedy kolejne super produkcje zachwycają grafiką, nowymi rozwiązaniami takimi jak zatrzymywanie/cofanie czasu i hektolitrami krwi spływającej po monitorze ja proponuje coś klasycznego.

W sieci grę tą można także znaleźć pod nazwą „Bridge builder” z dodatkowymi planszami do przejścia. Co jeszcze bardziej dodaje smaku to to iż jest darmowa i dostępna do ściągnięcia w wersji podstawowej ze strony autorów (kliknij tutaj aby ściągnąć ). Gra polega na zbudowaniu mostu w wytyczonym budżecie oraz zgodnie z zasadami fizyki/mechaniki, a następnie przez most przepuszczamy pociąg aby sprawdzić czy nasza konstrukcja nie rozpadnie się jak domek z kart.

bridgebuilder

3 komentarze

 • Jakub Milczarek

  Ładna gra, ale coś się w niej troszkę psuje – czasami kawałki mostu się “same łapią” i trzeb robić Undo. Tak czy inaczej niezła odmiana do zalewających rynek super produkcji z kategorii mordobicie i zdobywanie kolejnych broni i “poziomów doświadczenia” – szkoda że nie życiowego 😛
  Ciekawe czy WSZYSCY Twoi znajomi radzą sobie w tej grze? 🙂

 • jacorek

  Gra jak najbardziej kapitalna… qrcze mam problem pociąg porusza się po ziemi co jeśli teren jest nierówny jak to zrobić żeby podjechał pod górkę … pomocy!

 • Świętokrzyski Włóczykij

  Też miałem ten problem, przypadkiem udało mi się go tak rozpędzić, że przeskoczył teren który był pod górkę 🙂 ale to chyba nie miało być rozwiązanie które zaplanowali twórcy. Potem jeszcze kombinowałem i przy odrobinie szczęścia i dobrania dobrze kątów można zmusić pociąg to bardziej rozsądnych rozwiązań 🙂 Powodzenia

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *