Wydarzenia

Święto Strażaka – Golec uOrkiestra

W ostatni poniedziałek na stadionie Cracovii odbył się koncert zespołu Golec uOrkiestra. Koncert zorganizowany był z okazji Święta Strażaka.

Cała impreza podzielona była na dwie części. Pierwsza związana była z prewencją przeciwpożarową, a druga była właściwym koncertem. Mimo, że aura nie specjalnie dopisała gdyż było po prostu zimno to na trybunach już od pierwszych taktów zapanowała gorąca atmosfera. Widać, że wykonawcy nie przyjechali tylko odbębnić swoje, a naprawdę się pobawić i co chwila namawiali publiczność do różnych form rozrywki czy też wplatali różne komentarze.

Szkoda jedynie, że nie można było wejść na murawę lub podejść pod scenę gdyż na stadionowych krzesełkach ruch jednak jest mocno ograniczony i nie można choćby potańczyć, a muzyka aż się do tego prosiła.

Sam zespół jest bardzo rozbudowany instrumentalnie, a grana przez nich muzyka nadaje się zarówno do słuchania jak i do zabawy i to dla osób w każdym wieku. Bardzo fajna impreza i każdemu polecam wybrać się na jej następną edycję.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *