Kultura

Świat mego ducha i wizje przyszłości – Stefan Ossowiecki

Stefan Ossowiecki to najbardziej znany polski przedwojenny jasnowidz. Jego umiejętności wprawiały w osłupienie nie tylko zwykłych ludzi ale także naukowców, którzy chcieli odkryć jego sekret.

Książka ta składa się z dwóch części. W pierwszej, znacznie krótszej autor przedstawia swoje rozważania na tematy zarówno historyczne, sobie współczesne jak i wizje przyszłości.

Druga część, to zebrane przez Stefana Ossowieckiego przykłady użycia jego daru oraz liczne eksperymenty jakim poddał się za namową naukowców. Wszystko to aby raz na zawsze udowodnić, że dar jasnowidzenia istnieje oraz spróbować wyjaśnić jego pochodzenie.

Materiał dowodowy zebrany w wyniku licznych eksperymentów potwierdzonych przez naukowców oraz osoby uznawane za godne zaufania publicznego jest olbrzymi. Czytając o kolejnych testach i eksperymentach można wyrobić sobie konkretny pogląd na zagadnienie jasnowidzenia. Niestety jednak mimo tak licznych badań i materiałów nie udaje się odpowiedzieć na podstawowe pytania, a mianowicie skąd ten dar się bierze i jak człowiek może go w sobie rozwinąć?

Polecam każdemu zainteresowanemu zjawiskami paranormalnymi.

swiat-mego-ducha-
Świat mego ducha i wizje przyszłości – Stefan Ossowiecki

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *